Preloader

Gizlilik Politikası

Firma Adı : Süs Atölyesi

Adres : 838. Sokak No: 9/B – Mevlana Mahallesi / Gaziosmanpaşa / İstanbul

İletişim Numarası : 0530 047 75 19

Web sitemizin adresi: http://susatolyesi.com.

Susatolyesi.com müşteri memnuniyeti ve müşteri bilgilerinin güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile temassız ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda Susatolyesi.com ürün web sitesi susatolyesi.com’avermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Web sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
  • Web sitemiz girilen bilgilerin güvenliği açısından sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Kullanıcılarımızın Web sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Kullanıcılarımızın bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Susatolyesi.com personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
  • Susatolyesi.com söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
  • Susatolyesi.com bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Susatolyesi.com’un tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Susatolyesi.com bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
  • Web sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’ da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Susatolyesi.com sorumlu değildir.
  • Susatolyesi.com, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Susatolyesi.com’a aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları saklıdır.
  • Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla bankamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda bankamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Saygılarımızla,
Susatolyesi.com

 

Kapat

Oturum Aç

Kapat

Sepet (0)

Sepet Boş Sepette ürün bulunmamakta.

Süs Atölyesi

Süs Atölyesi